En İyi Ders Çalışmaya Yardımcı Uygulamalar

En İyi Ders Çalışmaya Yardımcı Uygulamalar

  • 12.06.2024

Ders çalışmak bazen kolay, bazen de zor geliyorsa sana bir haberimiz var: Bu herkesin başına geliyor. Peki, çözümü ne? Elbette hemen elinin altında duran ve hayatını kolaylaştıracak ders çalışma uygulamaları. En faydalı olanları bir araya getirdik. Senin için gerekli olanlar ders çalışma uygulamaları arasından seçtiklerini indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsin. Ücretli ya da ücretsiz ders çalışma uygulamalarıyla kendi programını yapabilir ve başarıya emin adımlarla yürüyebilirsin.

İşte senin için seçtiğimiz ders çalışmaya yardımcı uygulamalar:

Forest Ders Uygulamaları ile Çalışırken Bir Ağaç Dik

Forest Ders Uygulamaları ile Çalışırken Bir Ağaç Dik

Forest, telefonu bir kenara bırakarak odaklanmanı sağlayan bir uygulama. Ders çalışmayı erteleyenler, odaklanmakta zorluk çekenler ve zaman planlamasını yapamayanlar için ideal. Odaklanma anlarını takip edebiliyorsun, çünkü programı indirdiğin andan itibaren bir tane ağacın oluyor ve uygulamada kalırsan bu ağaç büyüyor. Belli bir zaman sonra bu ağaç, sanaldan çıkıyor ve gerçek bir ağaç oluyor. Trees for the future senin için bir ağaç dikiyor. Şimdiye dek bu uygulamayı kullananlar sayesinde 1 milyondan fazla ağaç dikildiğini biliyor musun? Mobil uygulamasını İOS ve Android marketlerden indirebilirsiniz.

Kişiye Özel Üniversiteye Hazırlık Çözümü: Raunt

Kişiye Özel Üniversiteye Hazırlık Çözümü: Raunt

Raunt, üniversite sınavlarına hazırlanan adayların hedeflerine ulaşmaları ve lise öğrencilerinin ders ve sınav başarılarını artırmaları için tasarlanmış kişiye özel üniversite sınavına hazırlık çözümüdür. Çözdüğün sorulara göre eksiklerini kısa sürede tespit ederek kişisel çalışma planını oluşturmana yardımcı olur. Akıllı öneri sistemiyle eksiklerini zamanında tamamlayabilir ve performansını sürekli takip edebilirsin. Bu benzersiz özellikler, bütünleştirilmiş dijital ve basılı içeriklerle desteklenerek seni adım adım hedefine ulaştırır.

Flip ile Odaklanarak Çalış

Derslere yardımcı uygulamalar arasında sıkça kullanılan Flip sayesinde hem odaklanman hem de çalışma süreni kontrol edebilmen mümkün. İstatistik özelliğiyle günlük, haftalık ve aylık çalışma sürelerini de görebilirsin. Günlük hedeflerine ulaşma performansını zaman çizelgesiyle rahatlıkla takip edebilirsin. Çalışma saatlerini sosyal medya hesaplarında paylaşabilir, arkadaşlarına meydan okuyabilir ve arkadaşlarınla bir çalışma grubu kurarak, motivasyonunu koruyabilirsin. Mobil uygulamasını İOS ve Android marketlerden indirebilirsiniz.

Ortaokul Öğrencilerine Vitamin Takviyesi

Ortaokul Öğrencilerine Vitamin Takviyesi

En iyi ders uygulamaları arasında yer alan ve özellikle LGS'ye yönelik çalışan öğrencilerin en çok tercih ettikleri sınava hazırlık çözümlerinden olan Vitamin Kitapları ve Vitamin LGS, sistemli çalışma vadeder. Çözdüğün ve çözemediğin yeni nesil sorulara göre yapay zeka desteğiyle kişiselleşen çalışma programın başarıya ulaşmanı sağlayan bir sistem tarafından desteklenir. Sınavda karşılaşabileceğin soru tiplerinin tamamını bilmen için hem soru bankaları hem de “adım kartları” ile sınav deneyimini artırır. Performans ve beceri analizi raporlarıyla ailenin de sürekli takip edebileceği ve başarılarını görebileceği önemli bir çalışma platformudur.

HIZLIGO ile Anlayarak Hızlı Okumak Çok Kolay

HIZLIGO ile Anlayarak Hızlı Okumak Çok Kolay

Hızlı okumak ve okuduğunu bir kerede anlamak önemli. En güzel ders çalışma uygulamaları arasından seçim yaptıysan, HIZLIGO'ya da ayrıca bir göz atmanı öneririz. Bu uygulama, özellikle paragraf sorularında hayat kurtarıcı. Soruyu okurken anlayabilmen ve hemen cevabı işaretleyebilmen, özellikle sınavda çok önemli bir avantaj. HIZLIGO sınıfına göre metinler vererek daha sonra senin gelişimine göre şekillenip zorlaşıyor. Daha hızlı okumak ve daha çabuk anlamak için yarıştığın tek kişi kendinsin. Bunu kendi gelişim raporlarından rahatlıkla görebilirsin.

Sen de ders çalışmaya yardımcı uygulamalardan destek alarak daha verimli çalışabilir ve hedeflerine daha kolay ulaşabilirsin. 

Benzer İçerikler