Hakkımızda

egitim.com platformumuzla “Eğitime Değer” mottosunu benimser, gelecek nesillerin yetişmesine değer verir ve eğitime değer katarız. Biz, "kreşten yüksek öğretime" kadar uzanan eğitim yolculuğunda öğrencilerimizin yanındayız, veli ve öğretmenlerimizin destekçisiyiz. Geleceğin başarılı yöneticilerine, eğitmenlerine, iş insanlarına ve sanatçılarına evrensel eğitim vizyonumuz, güncel teknolojilerimiz ve ulusal değerlerimizle eğitim rehberliği yaparız. 

 

Eğitim.com’da Neler Bulacaksınız?

 

Bugünün çocuklarının ve gençlerinin geleceği inşa edeceğinin bilinciyle, eğitim ve teknolojiyi bir araya getirerek özgün içerikler üretiyoruz. Bu bağlamda blog yazıları, videolar ve dinleme listeleri sunuyor, sosyal gruplar oluşturarak; yarışmalar, testler ve canlı yayınlarla eğitimle ilgili merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Ayrıca eğitim alanında akademik çalışmalar yapan kişilerin egitim.com’a özel yazılarına, kitap, film ve kaynak önerilerimize sürekli güncellenen arşivimizden ulaşabilirsiniz. 

 

Öğrenciyseniz, egitim.com’da size akademik hayatınız boyunca eşlik edecek bir yol arkadaşı veya rehber bulabilirsiniz.

 

Veliyseniz, çocuğunuzun başarısı, gelişim takibi ve motivasyonu için aradığınız önerilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Öğretmenseniz, mesleki gelişiminizi ve derslerinizi destekleyecek içeriklere, araçlara ve kaynak önerilerine erişebilirsiniz.

 

Hayat boyu eğitim yolculuğunda size her an eşlik etmek amacıyla yola çıktık. Eğitimle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza tek noktada çözüm üretip, gereksinimlerinizi karşılamak için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Çünkü Eğitime Değer… 

 

Biz Kimiz?

 

Türkiye’nin öncü eğitim teknoloji şirketi olan SEBİT’in imzasına sahibiz. İletişim ve teknoloji alanında ülkemizin lideri Türk Telekom’un grup yapısından aldığımız güçle 34 yıllık sektör tecrübemizi birleştirerek egitim.com’un temellerini attık. Halen Ankara’da bulunan ODTÜ Teknokent’te çalışmalarımızı geliştirmeye devam ediyor, yetkin kadromuzla eğitime değer katıyoruz.